Aktif Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısında hareketlilik yaşanıyor! Neden?

Yaklaşan Vasil hardfork beklentisiyle aktif Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısı artmaya devam ediyor. Bunun nedeni ise yatırımcıların fiyat artışı ve ekosistemin tamamında genel bir iyileşme bekliyor olmaları.

Aktif Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısında hareketlilik yaşanıyor! Neden?

Cardono ( ADA) Vasil hardfork tarihinin yaklaşıyor olması ile yatırımcılar sadece bir fiyat artışı değil, aynı zamanda ekosistemin tamamında genel bir iyileşme bekliyorlar. Bu, tüccarların her iki gelişmeden de yararlanmayı amaçladığı için aktif Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısı da artıyor.

Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından geçtiğimiz gün edinilen verilere göre, ağda 2.988 aktif havuz var. Aynı zaman da en büyük Proof-of-Stake için bir Cardano veri toplama aracı olan PoolTool’un verilerine göre de yayın sırasında 2.988 ( PoS) dijital varlık görünüyordu. Bu da aktif Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısını doğruluyor.

Cardano ( ADA ) havuzlarının sayısı

Cardano’daki Havuzlar

Kullanıcıların ana kripto borsalarının dışında “havuzlar” oluşturabileceğini belirtmek önemlidir. Yeterli miktarda ADA parası olduğu sürece, herkes yeni bir havuz başlatmakta özgürdür.

Buna ek olarak, havuz maksimum kapasitesine ulaşmadan önce herhangi biri herhangi bir havuza ADA coin katkısında bulunabilir. Bir teşvik havuzunun ödüle hak kazanabilmesi için bloklar oluşturması gerekir. Ancak o zaman dikkate alınacaktır, bu nedenle delegelerin bu nedenle iyi bilgilendirilmesi gerekir.

Cardano blok zinciri içgörü verilerine göre, Cardano blok zincirinde yayınlanan yerel varlıkların sayısı, 54.831 farklı para basma politikasıyla şu anda 5 milyonun üzerinde.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.