Beyoğlu’nda Yanında Çocukla Yürüyen Kadının Cep Telefonu Çalındı

BEYOĞLU’nda yanında çocukla yürüyen kadının cep telefonu, iki kadın tarafından çalındı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken polis kimliği tespit edilen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, geçen hafta salı günü saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Şahkulu Mahallesi’nde yanında çocukla yürüyen kadını gözlerine kestirip takip eden iki yankesici kadından biri çevredekilerin olayı fark etmemesi için gölgeleme yaparken, diğeri arkadan yaklaştığı kadının cep telefonunu çaldı.

GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDILAR

Olay sonrası iki hırsız hızla uzaklaşırken, bir süre sonra cep telefonun çalındığını fark eden kadın polis merkezine giderek şikayette bulundu. Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, olay anına ait görüntülere ulaşıp, kimlikleri tespit edilen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Görüntü dökümüGüvenlik kamerası görüntüleri-Yanında çocukla yürüyen kadın-Yankesici kadınların onu takip etmesi-Kadınlardan biri gölgeleme yaparken diğerinin telefonu çalması-Hırsızların hızla uzaklaşması Aktüel kamera görüntüleri-Olay yerinden görüntüler-Bir esnaf ile röportaj -Kimliği tespit edilen hırsızların fotoğrafları

-Genel ve detay görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir