Çağdaş çağa bir haykırış kitabı: Yeni Dişil

Raflarda yerini alan kitabın tanımladığı Yeni Dişil kimdir? Bu bir hareketin başlangıcı mıdır? İçinde yaşadığımız çağın bayanı Yeni Dişil olmaya giden yolda hangi duraklardan geçmeli? Bayan Vücut formunda güzel yaşamak nasıl mümkün olur?

Dünya neden çok erilliğin baskısı altında? Çağdaş Çağın bayanları sıklıkla hangi ruhsal ve fizikî sıhhat meseleleriyle karşılaşıyorlar? Bunlardan çıkış yolları nelerdir? Üzere pek çok sorunun cevabını içeriyor.

Sağlıklı, memnun ve kendinin farkında bir ömür sürdürmek isteyen her bayan için bir yol haritası niteliği taşıyan Yeni Dişil ile içinizden başlayan ve tüm dünyaya yayılan bir düzgün olma hâlinin sırlarına ulaşacak, edindiğiniz bilgilerle hayatınızın her alanında yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Sayfa: 328

Tamamlayıcı teknikler

Kitabın satırlarında yaşayacağınız farkındalıklar sizi bir daha geri dönüşü olmayan bir şuur düzeyine getirecek. Yaşadığımız tüm sıkıntılar için gözetici, önleyici ve tamamlayıcı tekniklerle bulaşacaksınız.

Dengenin önemi

Modern Dünyanın Erilleştirdiği Kadınlıktan, Yeni Dişile Dönüşüm Seyahatinin anlatıldığı kitap, iş ve özel hayatta memnunluk için; dişil ve erl yetkinliklerin istikrarının ehemmiyetine dikkat çekiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.