Esra Ezmeci’nin sır üzere sakladığı oğlu ortaya çıktı! Resmen babasının ikizi

İlişkiler üzerine kitaplar yazıp, toplumsal medya hesabından kendisine gelen itiraf ve soruları yanıtlayan Psikolog Esra Ezmeci, bu kez herkesten sır üzere sakladığı oğlunu paylaştı. Toplumsal medya hesabından bayram paylaşımı yapan Ezmeci, oğlu ve köpeği ile bir arada bir paylaşım yaptı. Oğlunu görenler gözlerine inanamadı. İşte Esra Ezmeci’nin oğlu.

ESRA EZMECİ’DEN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Sosyal medya hesapları üzerinden ilgiler üzerine gelen enteresan soru ve itirafları yayınlayıp paylaşan Esra Ezmeci, bu sefer ailesine dair bir paylaşım yaptı. Takipçilerinin bayramını kutlayan Ezmeci, oğluyla birlikte beraber çekildiği bir fotoğrafı attı. Uzun bir açıklama ile aile kavramı üzerinden duygusal bir paylaşım yapan Ezmeci şu kelamlara yer verdi:

“Her bayram bir başlangıç, güzel günlere dua, inanca şükür etmektir. Bugün tüm sevdiklerinizi, yakınlarınızı, ailenizdeki tüm üyelere kavuşamasanız da onları çok sevdiğinizi hepsine söyleyin, bedensel olamasa da sözlerin gücünü kullanarak sarılın bugün sevdiklerinize.. Son kereyi hayal etmeden, nefes alırken, kaybetmeyi beklemeden.. Yanınızdayken değerini, değerini, sevginizi gösteremediğiniz sevdikleriniz varsa bugün bir kere daha düşünün, onlar olmasa hayat nasıl olurdu? Siz nasıl hissederdiniz? Bugün bu duyguyu hissedin ve sevginizi muhakkak edin, hak ettikleri değeri, değeri, güzel sözcükleri verin.. Alışmadan yokluklarına sevginizi belirli edin sevdiklerinize. Bayramı sevdiklerinizin değerini bol bol bildiğiniz bir gün olarak geçirin. Sevgiyi bollukla karşıladığınız, çevrenizdeki hak eden herkese sevginizi hissettirebildiğiniz, yaşamın keyfine vardığınız, güzel başlangıçlara yüzünüzü döndüğünüz, “iyi ki” lerin ve şükürlerin gününüzü doldurduğu, memnun, huzurlu, dileklerinizin kabul olduğu bir bayram olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun”

ESKİ KOCASIYLA FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKMIŞTI

Ezmeci’nin geçtiğimiz günlerde eski eşi Tutku Dalmaz bir fotoğrafı da toplumsal medyanın gündemine düşmüştü. Estetiksiz haliyle herkesi şaşırtan Ezmeci, katıldığı bir programda estetik yaptırdığını gizlemediğini söylemişti.

İŞTE ESRA EZMECİ’NİN OĞLU TUĞRA DALMAZ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.