Haftaya Bahis Yapılabilecek 5 Altcoin Açıklandı: AVAX Listede!

Analist Sahana Vibhute, bu hafta izlenmesi gereken altcoin projelerinden bahsetti. Analistin listesinde BNB, LINK, ZIL, MATIC ve AVAX bulunmakta.  İşte detaylar…

BNB, LINK için sırada neler var?

Binance Coin fiyatı son birkaç gündür büyük hamleler yapıyor ve arada sırada düşüş etkisini hafifletiyor. İddia, kısa bir konsolidasyonun ardından, önümüzdeki günlerde yüzde 30’dan fazla kazanmayı hedefleyen yüksek bir seviyeye çıkmaya hazırlanıyor. Varlık 250 dolardan güçlü bir sıçrama gösterdikten sonra 270 dolar civarındaki alan büyük bir direnç bölgesi olarak kabul edilebilir. Ancak, art arda ikinci kez dirençle karşı karşıya kaldıktan sonra bu bölgelerde güçlü bir sıçrama bekleniyor.

Öte yandan, geçen haftaki düzeltmeler oldukça hızlıydı. Her zamanki gibi ağır değildi. Analiste göre BNB fiyatı düşük desteği iyi bir şekilde tuttu. Bu nedenle direnç seviyeleri ikinci kez test edilmek üzere. Bu nedenle, ileride güçlü bir yukarı yönlü yörünge oluşturmak için seviyeleri kolayca kırabilir. Chainlink fiyatı, yılın başından beri azalan harekette ve genellikle yatay bir aralıkta işlem yapmayı seçti. Hacimler önemli ölçüde düşerken, varlık volatil kalmaya devam ediyor. Analiste göre, böylece 6,15 dolardan iyi bir giriş bulursa, uzun pozisyon ilk hedefi 7 dolardan vurabilir.

Ancak, LINK fiyatı inşaat aralığının dışına çıkmadı ve yine de büyük fırsatlar sunabilir. Böyle bir durumda, kritik direnç 7,35 dolar civarında olur. Bu seviye kırılır ve yükselirse bir sonraki seviye 8,50 dolar, hatta 9,50 dolar olabilir. Bu nedenle, LINK fiyatı önümüzdeki günlerde yaklaşık yüzde 30 oranında yüksek bir aralıkta olma olasılığını gösteriyor.

Zilliqa (ZIL), AVAX ve MATIC için yükseliş beklentisi

Bazı altcoin’ler kendi hızlarında hareket etmeyi tercih ediyor ve Zilliqa da bunlardan biri. Birkaç ay önce devasa bir ralliden sonra, varlık şimdi en dip seviyelere ulaştı. Bununla birlikte, şu anda varlık, 0.039 dolar bölgesinde yeniden test etmesine rağmen desteğe yakın daha düşük seviyelerde işlem görüyor. Bununla birlikte, kırılması gereken kritik direnç 0,00405 ila 0,04 dolar civarında.

Varlık önemli bir direnci test ettiğinden, 0,0435 ila 0,044 dolar arasında işlem görmek için uzun bir sıçrama yapabilir. Uzatılmış bir ralli durumunda, ZIL fiyatı da 0,05 dolar seviyelerine yakın işlem görebilir. Son olarak analist, Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC)’e dikkat çekiyor. Polygon, yüzde 1.8’lik bir yükseliş ile 0.86 dolardan işlem görürken AVAX, 24.14 dolardan el değiştiriyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.