Jennifer Lopez ve Ben Affleck, düğünde konuklarına sürpriz armağanlar verdi

20 yılın akabinde yine bir ortaya gelerek bu yıla damga vuran Jennifer Lopez ve Ben Affleck, geçtiğimiz haftalarda aile ortasında sade bir merasimle dünyaevine girmişlerdi. İkili geçtiğimiz günlerde evliliklerini görkemli bir düğünle kutlarken, konuklarına da ikramlar vererek sürpriz yaptılar.

Gösteri dünyasının en çok beklenen düğünlerinden biri geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Jennifer Lopez ve Ben Affleck gösterişli bir düğünle evliliklerini kutlarken birbirinden ünlü ismi ağırladılar.

Çift, düğünlerine gelen konuklarına teşekkür etmeyi de ihmal etmeyerek özel ikramlar hazırladılar.

Ünlü tırnak sanatkarı Tom Bachik’in eşi Liz Bachik bir Instagram öyküsünde armağan çantaları paylaştı. Açık kahverengi çantaların üzerinde yeni evlilerin baş harflerinin iç içe geçtiği bir monogram bulunuyor.

Şık tasarım, çiftin uçakla gelen konuklarına verdiği şahsileştirilmiş çikolatalarla da uyumlu. Hatta bu armağan çikolatayı tesadüfen alan bir turist, toplumsal medyada çikolataları paylaşarak “Bu hafta sonu Savannah’da bir otelde kalıyorum ve Ben ve Jen choccy aldık” dedi.

Ahududu ebegümeci, Tahiti vanilyası ve Vietnam kahvesi üzere tatlarla gelen lüks çikolatalarda “JB” baş harfleri yer aldı.

Çiftin düğününe hâlâ arkadaş olarak ilgilerine devam etseler de eski eşleri ve Ben Affleck’in erkek kardeşi Casey Affleck katılmazken; Matt Damon ve Jimmy Kimmel üzere ünlü isimler iştirak gösterdi.

JLo, yaklaşık altı metre uzunluğunda bir duvak ile tasarlanmış, sırtı dekolteli özel bir Ralph Lauren gelinlik giydi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.