Nintendo Yapımı “1-2 Switch” Parti Oyununun İkincisi Geliyor

Nintendo, mini oyunlar içeren oyunu 1-2 Switch’in ikinci oyununu 30 Haziran’da çıkarıyor. Adı Everybody 1-2 Switch! olan oyunun böyle adlandırılmasının sebebi, oynayabilmek için Joy-Con’lara ihtiyacınız olmaması. Tek gereken uygun bir akıllı telefon. Orijinal 1-2 Switch 28 mini oyunla satışa sunulmuştu ve amacı insanları birlikte eğlendirmekti.

Oyunların bazıları ağlayan bir bebeği uyutmaya çalışmak gibi tuhafken bazıları da tuhaf bir şekilde eğlenceliydi. Örneğin bir oyunda bir model gibi podyumda yürümeye çalışırken bir diğerindeyse bir ineği sağmaya çalışıyordunuz.

Fanbyte’nın geçen seneki raporuna göre Nintendo bir süredir devam oyunu için çalışmaktaymış. Bununla birlikte çocuklu ailelerden oluşan test grupları oyunu sıkıcı bulmalarının nedenlerinden birisi de oyunun sunuculuğunu yapan kişinin at maskesi takmasıydı.

Nintendo’nun bu sorunları çözebildiği ve test gruplarının fikrini değiştirecek kadar eğlenceli mini oyunlar yarattığı konusu tam olarak net değil. Aslında Everybody 1-2 Switch’in tanıtım sayfası oldukça ayrıntısız ve genellikle sadece oyunun çok oyunculu oynanabileceğinden bahsediyor. Ayrıca oyunun balonlardan uzaylılara kadar her şeyi kapsayacağını da belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx