Üçüncü kere kansere yakalanan Özkan Uğur’dan haber var

2013 yılında yakalandığı lenf kanserini iki kere yenen MFÖ kümesinin solistlerinden Özkan Uğur (68), hastalığının nüksettiğini ve akıllı ilaç kullanmaya başladığını duyurmuştu. Uğur, toplumsal medya hesabından sıhhat durumunu takipçileri ile paylaştı.

2013 yılında lenf kanserine yakalanan Özkan Uğur, hastalığı atlattıktan 7 sene sonra ikinci defa yakalanmıştı. Tedaviler sonucu kanseri bir sefer daha yenen sanatçı “Allah’a şükürler olsun raporlarım pak çıktı. 2. sefer karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, düzgün dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa vakitte bu korona virüs belasından da kurtuluruz. Yakında konserlerimizde görüşmek üzere. Herkese sağlıklı günler dilerim” demişti.

İki yıl sonra Özkan Uğur’dan tekrar üzen haber geldi. Uğur, geçen nisan ayında hastalığının nüksettiğini duyurdu:

“Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en yararlı sonucu almak ismine bir mühlet kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir süre ertelemek durumundayız. En kısa müddette buluşmak ümidi ve sevgilerimle….”

“SAHNEYE ÇIKMAMA PÜRÜZ KALMADI”

Bir müddettir akıllı ilaç kullanan Uğur, sıhhat durumundaki gelişmeleri Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı:

“İmmünoterapi tedavisi sonuçlarım olumlu istikamette seyrediyor. Tedavim müddetince sahneye çıkmama mani kalmadı şükürler olsun. MFÖ olarak, konserlerimize Ağustos ayı içinde İstanbul’da başlıyoruz inşallah…Dualarınız ve uygun dileklerinize çok teşekkür ederim. Yakında buluşmak üzere. Herkese güzel bayramlar dilerim…”

Özkan Uğur’un paylaşımı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.