Ünlü Oyuncu Funda Eryiğit ile Yönetmen Berkun Oya Nikah Masasına Oturdu

Son yıllarda oynadığı Son Yaz, Bir Başkadır ve Cici gibi yapımlarla adından söz ettiren Funda Eryiğit ve bu projelerin yönetmeni Berkun Oya nikah masasına oturdu. Yaklaşık 2 yıldır beraber olan çift düğün hazırlıkları yaparken bebek haberi de almışlardı. Ünlü çift dün akşam düzenlenen sade bir törenle mutluluklarını taçlandırdılar. 

İşte detaylar…

Funda Eryiğit oyunculuk kariyerine Canım Ailem dizisiyle başlamış ve daha sonra Poyraz Karayel, Gecenin Kraliçesi gibi birçok ünlü yapımda yer almıştı.

Ünlü oyuncu Funda Eryiğit’i televizyon ekranlarında son olarak Son Yaz dizisiyle izlemiştik. Ardından Netflix yapımlarında yer almaya başlamıştı kendisi.

Hakan: Muhafız ile başladığı yolculuğuna Bir Başkadır ile devam etmiş ve sergilediği oyunculukla herkesin beğenisi toplamıştı. Daha sonra Cici adlı yapımda da yer almıştı.

Bir Başkadır, Cici gibi yapımların yönetmenliğini ise Berkun Oya üstleniyordu. Ünlü oyuncu Funda Eryiğit ve yönetmen Berkun Oya arasında o zamanlarda bir aşk başladığını duymuştuk.

Funda Eryiğit ve Berkun Oya’nın aşkı yaklaşık 2 yıldır sürüyordu. Bir yandan düğün hazırlıkları yaptığını öğrendiğimiz çiftin mutluluğu aldıkları bebek haberiyle taçlanmıştı! bir de bebek haberiyle taçlanmıştı!

Funda Eryiğit’in hamilelik pozlarını da sosyal medya hesabından görmüştük. Geçtiğimiz günlerde ‘Küheylan’ adlı oyunun galasına katılan Eryiğit ‘evlilik yakındır’ açıklamasında bulunmuştu.

Hamilelik sorularına ise “Hamilelik çok güzel gidiyor. 28’inci haftadayım. cinsiyeti ve ismi bize kalsın. Onları boş verin şimdilik.” ifadelerini kullanmıştı.

Funda Eryiğit ve Berkun Oya dün akşam düzenledikleri sade bir törenle nikah masasına oturdu. Çiftin bu mutlu gününe aileleri ve arkadaşları da eşlik etti.

Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir