Varlıklı Kocası Baştan Yarattı! Çılgın Bediş’in Banu’sunu Tanıyamadılar! Kül Kedisi Toplumsal Medya’nın Gündeminde… – KARAR

90’lı yıllara damgasını vuran fenomen dizi ‘Çılgın Bediş’te ‘Banu’ karakterine hayat veren oyuncu Sonay Aydın uzun bir mühlet evvel İngiltere’ye yerleştiğini açıklamıştı. ”Görünümümden memnunum” diyen Aydın’ın yıllar sonraki değişimi görenleri şaşırttı. kızı Talya ve eşiyle İngiltere’de yaşayan 50 yaşındaki Sonay Aydın yaptırdığı estetik operasyonlarla apayrı bir görünüme kavuştu. İşte Sonay Aydın’ın yıllar içindeki değişimi ve son hali…

1996-2001 yılları ortasında Kanal D’de reyting rekorları kıran ‘Çılgın Bediş’in Banu’su Sonay Aydın, fenomen gençlik dizisi bittikten sonra İngiltere’ye yerleşti. Kızı Talya ve eşiyle İngiltere’de yaşayan Sonay Aydın son haliyle isminden kelam ettirdi.

İLK EŞİ HAYATINI KAYBETTİ!

Gözlerden ve ekranlardan uzakta bir hayat süren Sonay Aydın, İngiltere’ye gitme sürecini şu sözlerle anlatmıştı:

”2001 ekonomik krizi başladı ve diziler durma noktasına geldi. En sonunda lisan eğitimi için İngiltere’ye gitmeye karar verdim. İngilizcemi düzeltince de üniversitede bilgisayar ve bilişim teknolojileri kısmında eğitimime devam ettim. Orada hayatımın birinci aşkı olan İngiltere’nin esaslı ailelerinden birine mensup işadamı eşimle tanıştım. Her ne kadar ömrümü diğer bir ülkede geçirmek istemesem de âşık olunca insan her şeye boyun eğiyor. Birinci eşimi, 2012 yılında yaşadığı kalp krizi sonucu kaybettim. Uzun süren bir depresyondan takviye alarak çıkmayı başardım. Tabibim ağlamak yerine hoş günleri hatırlayıp gülmem gerektiğini söyledi. Bir üniversitenin drama kısmında dersler de vermeye başladım. Hayatımın akışı bir kere daha başarılı bir İngiliz işadamıyla evlenerek değişti. Şu anda çok keyifli bir evliliğim ve hoş bir yaşantım var. Eşim de Türkiye’yi çok seviyor.”

Pandemi periyodundan evvel bir üniversitede yarı vakitli öğretmenlik yapan Sonay Aydın son haliyle toplumsal medyada gündem oldu.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Aydın, ‘Çılgın Bediş’ dizisindeki halinden apayrı bir manzaraya kavuştu. Toplumsal medyayı faal kullanan oyuncu, paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

‘Çılgın Bediş’in Banu’su, fizikî değişimi hakkında, “Geçen yıllar içinde her şeyin değiştiği üzere ben de değiştim. Gelen yansıların daima olumlu olması çok güzel” yorumunu yapmıştı.

“BİRKAÇ YILA TÜRKİYE’DEYİM”

Geçtiğimiz yıl Hürriyet’e yaptığı açıklamada saç rengini değiştirdiğini ve burun ameliyatı olduğunu açıklayan Sonay Aydın, Türkiye’ye dönmek ve tekrar oyunculuk yapmak istediğini lisana getirmişti.
Kızı Talya ile İngiltere’de yaşayan ünlü oyuncu, “Birkaç yıla kadar Türkiye’ye dönmek ve oyunculuk mesleğiyle hasret gidermek istiyorum. Beşerler beni farklı karakterlerde de izlemeli” sözlerini kullanmıştı.

“İNSANLAR BENİ BANU ÜZERE SANMIŞ”

Sonay Aydın, “Dizideki ve şu andaki fotoğraflarımı karşılaştırmaları beni çok güldürüyor. Güya gerçek hayatta bile ‘Banu’ karakteri üzereymişim gibi. Yeni görünümümden şikayetçi değilim. Rolümü o kadar hoş ve gerçekçi oynamışım ki beşerler beni Banu üzere sanmış” demişti.

Geçirdiği estetik operasyonlarla apayrı bir görünüme kavuşan Sonay Aydın son haliyle gündem oldu. 50 yaşında olmasına karşın düzgün fiziği ve hoşluğuyla dikkatleri üzerine çeken Sonay Aydın son halini Instagram hesabından yayınladı.

İmaj değiştiren ve burun estetiği olan Sonay Aydın son imgesini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Aydın’ın son halini görenler ‘ne kadar değişmişsin’ yorumunda bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.