Böyle bir hafta daha önce yaşanmadı… Gezegenler arasındaki bu enerji ilk kez oluşuyor… Bu burçlar bu hafta çok dikkat etmeli

KOÇ BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de belki bu hafta iş konusunda daha yaratıcı ve daha önce denemediğiniz bir şeyler denersiniz. Belki şanslıysanız iş sayesinde romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Finansal konularda beklenmedik sürprizler, güzel gelişmeler, maddi konularda sürpriz kazançlar söz konusu olabilir.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile maddi konularda, kredi ihtiyaçlarınızda, borçlanma konusunda ve yatırımla ilgili konularda abartılı ve düşüncesizce hareket etmemelisiniz. Finansal konularda şanslı etkiler altında olsanız bile, şansınıza çok fazla güvenip büyük risklere atlamamak gerek.

BOĞA BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de sürpriz aşk karşılaşmaları yaşayabilirsiniz. Bekar olan boğalar için oldukça güzel bir hafta olacak gibi görünüyor. Partneriniz var ise daha önce denemediğiniz farklı zevk verecek bir şeyler deneyebilirsiniz. Aşka dair beklenmedik, sürpriz, ani gelişen güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşktan yana şanslısınız.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular gündeminizde olacak. Fakat bu konularda abartılı, fanatik tepkiler vermekten kaçınmak yerinde olacaktır. Yurt dışı, eğitim, yayıncılık, ticari, finansal konularda düşünerek, ölçerek, tartarak harekete geçmelisiniz.

İKİZLER BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de yalnız başınıza daha önce denemediğiniz ve sizi mutlu edecek yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Gizli kalması gereken aşk görüşmeleri içine de çekilebilirsiniz. Siz yine de dikkatli olun bu konuda, sürpriz durumlar çıkmasın ortaya. Hem ailevi konularda, hem gayrimenkul ile ilgili konularda sizi mutlu edecek sürpriz gelişmelere işaret etmekte.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile iş ve çalışma koşulları ön planda olacak. Bu konularda yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni adımlar gündeme gelebilir. Ama abartılı, coşkulu ve fazlaca iyimser davranabilir, kötü detayları gözden kaçırabilirsiniz dikkat edin.

YENGEÇ BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de şansınız yaver giderse yakın aşkı yakın çevrenizden, katılacağınız sürpriz bir aktivitede bulabilirsiniz. Sosyal anlamda sürpriz tanışmalar, karşılaşmalar yaşayabilirsiniz ki bu sizi oldukça mutlu edecektir. Dostlardan ve arkadaşlardan gelebilecek sürpriz güzel gelişmeler, plansız, spontane seyahat durumlar olabilir.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile hayattan daha fazla keyif almak isteyecek, hobilerinize, size mutluluk veren konulara hayatınızda daha fazla yer açmaya çalışacaksınız. Aşk, meşk, gönül işleriniz konusunda da yeni adımlar atabilirsiniz. Yalnız sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkilerinizde fanatik ve abartılı davranabilir, dostlarınıza karşı ön yargılı davranabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de kazançlarınızı arttıracak sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ya da iyi yatırım fikirleri gelebilir ve uygulayabilirsiniz. İş ve kariyer anlamında beklenmedik, sürpriz mutlu edici gelişmelere hazır olun.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile . Ev, aile, gayrimenkul ile ilgili konularda para harcamanız gerebilir. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda güzel fırsatlarla karşılaşabilir, iş bulabilir, terfi edebilir, önemli bir proje gündeme gelebilir. Yalnız biraz sakin hareket etmeli, abartılı davranmamalısınız.

BAŞAK BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de aşk hayatınıza güçlü kişileri çekebilirsiniz. Bu hafta bol bol iltifat alma ve flört haftası. Bu hafta estetik, güzellik, zayıflama, bedeninizi ve hayatınızı güzelleştirmek için şahane olacak.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile Yeni anlaşmalar, projeler, dijital işler, eğitim, reklam gibi işler gündeme gelebilir. Özellikle sınavlar, eğitim, ticari konular, internetle ilgili ölçerek, tartarak, düşünerek hareket etmelisiniz. Bu konularda şansınıza gereksiz fazla güvenebilirsiniz. Sınırları zorlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de finansal konularda gizlilik içinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Beklenmedik kazanç veya yatırım durumları oluşabilir. Ortaklaşa yürüttüğünüz işleriniz varsa bu hafta bu konuda harika destekler alabilir, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile maddi konularda harcamaların ölçüsünü kaçırabilirsiniz. Maddi konularda risk almak için hiç uygun olmayabilir. Paranızı daha çok eğitim, seyahat gibi alanlara harcayabilirsiniz. Borçlar, krediler gibi konularda da sorumluluklarınızı unutmamalısınız.

AKREP BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de ilişki konusunda güzel etkiler altında olacaksınız. Bekar olanlar, arkadaşları vasıtası ile birileri tanışabilirler. Hatta bu hafta bazı arkadaşlarınızla ortak işler ve projeler içine girebilirsiniz. Ortaklıklar, anlaşmalar, ilişkiler, sosyal ilişkiler konusunda güzel gelişmeler olmasını bekleyebilirsiniz.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile hayatınızda pek çok yeni başlangıçlar yapmak, adımlar atmak, yenilikler katmak adına oldukça motive ve heyecan dolu olacaksınız. İlişkiler, özel hayatınızda karşınızdaki kişiler biraz abartılı ve coşkulu davranabilir, zaman zaman fanatik olabilirler onları idare etmeniz gerekebilir. Partneriniz varsa onunla para kazabileceğiniz fırsatlar olabilir, birlikte bir yerlere kaçabilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Her türlü iş birliği, ortaklık açısından verimli bir dönemdir.

YAY BURCU

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile bu dönem hayatınızda kontrol dışı gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler maddi konular, iş konuları, yurt dışı, eğitim gibi konularla ilgili olabilir. Özellikle ruh sağlığınızla ilgili destekler alabilir, terapilere gidebilirsiniz. Sorunlardan kaçmak için daha fazla iş hayatına ya da günlük işlere da odaklanabilirsiniz ama bu size iyi gelmeyebilir.

OĞLAK BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de sizden uzakta birileri ile duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz. Ya da sosyal medya flörtleri zamanınızı alabilir. Yatırımlar konusunda destekleyici bir hafta olabilir, yatırımlar konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca aşk konusunda da sürpriz gelişmelere hazır olun.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile dostlarınızla, arkadaşlarınızla beraber olmanın keyif vereceği bir yeni ay olacak. Hayatınıza yeni dostlar katılabilir, davetlere, organizasyonlara dahil olabilirsiniz. Yatırımla ilgili konularda dikkatli adım atmalı, abartılı hareketlerden kaçınmalısınız. Özel hayatınızda da şans sizden yana olacak, flört hayatınız hareketleniyor.

KOVA BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de evinizde sizi mutlu edecek düzenlemelere gidebilirsiniz. Hafta boyunca yatırımla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Ailevi ve gayrimenkul konularından yana sürpriz, beklenmedik, güzel gelişmeler meydana gelebilir.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile İş ve kariyeriniz ile ilgili konularda dengeli, adaletli davranmaya çalışacağınız bir yeni ay olacak. Yeni iş birlikler, ortaklaşa bir şekilde yapılması gereken iş ve projelerle ilgilenmeniz gerekebilir. İş fırsatları da çıkabilir karşınıza ama ölçülü ve düşünerek hareket etmekte fayda var. Ev hayatınızla ilgili sorumluluklarınızı da unutmamalısınız.

BALIK BURCU

Venüs ile Uranüs arasındaki uyumlu kontak ile de eğer ki yalnızsanız beklenmedik ve sürpriz aşk ilişkileri gündeme gelebilir. Bir ilişkiniz var ise spontane bir yerlere kaçabilirsiniz. . İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşmeler, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ile ilgili konularda sürpriz olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

Güneş ve Jüpiter’in karşı karşıya olması ile eğitim, satış, pazarlama, reklam, sınavlar, seyahatler ile ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir. Fakat sizler şansınıza çok fazla güvenip karşınıza çıkan güzel olanakları değerlendiremeyebilirsiniz. Bu yeni ay zamanı çok okuyabilir, çok araştırabilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir