Deniz Akkaya, Selin Ciğerci Üzerinden Feyza Altun’a Yüklenince Ünlü Avukattan Yanıt Gecikmedi!

Deniz Akkaya, Dilan ve Engin Polat davasıyla beraber mercek altına alınan fenomenler hakkında sıkça paylaşım yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Sevim Alan ile gerilim yaşan Akkaya, bu sefer de Avukat Feyza Altun ile münakaşaya girdi. Akkaya’nın Selin Ciğerci üzerinden yüklendiği Altun’dan sert yanıt da gecikmedi. Detaylar?

Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalardan tutuklanan Dilan ve Engin Polat davası günden güne büyüyor.

Her geçen gün yeni bir ismin davalar hakkında iddialar ortaya attığı bu dönemde Deniz Akkaya da olaya müdahale oldu.

Eski manken son zamanlarda yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla ortalığı birbirine kattı desek yeridir. Kendisi arttıkça artan fenomen davalarıyla beraber kolları sıvamış durumda.

İlk olarak Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Canan Toprak hakkında herkesi şoke eden iddialar ortaya atan Akkaya’nın paylaşımları epey dikkat çekti.

Deniz Akkaya’nın sadece Canan Toprak hakkında açıklamalarda bulunduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Eylül Öztürk’ten tutun Şulemsi’ye kadar birçok fenomen eski sunucu ve modelin ağır ithamlarından nasibini aldı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medya kullanıcılarını dumur eden Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde Dilan Polat’ın bir diğer yakın arkadaşı Sevim Alan’ı topa tuttu.

Akkaya’nın yeni hedefine, son günlerde adını her dakika duyduğumuz Avukat Feyza Altun oturdu.

Polatların dosyasına dahil edilen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında yaşanan son gelişmeleri duymuşsunuzdur; ikiliye de soruşturma başlatıldı.

Akkaya, ünlü avukat hakkında “Birkaç hafta önce haberler.com’da Feyza Altun’un, Selin Ciğerci’nin “masum olduğunu düşünüyorum” açıklaması benim kafamı çok karıştırmıştı.” ifadelerini kullandı.

Ardından ‘.Sonrasında bir sosyal medya platformunda, bu konuyu konuştuk… zaman beni haklı kendisinin iyi niyetli çıkarımını haksız hanesine yazdı. Kamuoyu bu kişilerin soruşturmadan temiz çıkacağını düşünmüyor.Şimdi beni şaşırtan bir diğer konuya gelelim …’ diyerek açıklamalarına devam etti.

“Kendisinin de paylaştığı üzere, daha önce cumhurbaşkanı ile ilgili yaptığı paylaşımlardan dolayı başı belada.”

‘Beni asıl şaşırtan şey, lütfen şikayetçi kısmına dikkatle bakınız! Bu şahıs daha önce Feyza Altun’la olan özel telefon konuşmasını, kayda almak ve yaymakta baş şüpheliydi. Üstelik Feyza Altun’un senelerdir kurmaya çalıştığı bütün karizmasını yerle bir eden korkunç bir telefon konuşmasıydı.’

“Rahatlıkla oradan hapis cezası alacakken bu kişi, Feyza Altun’un şikayeti olmadığını tahmin ediyorum, bu nedenle ceza almadı. Benim şahsi fikrim Reha muhtar davasında ,taraf değiştirmesi karşılığında Feyza Altun bir nevi kendini feda etti” diyerek açıklamasına devam eden Deniz Akkaya, şunları da söyledi:

‘Sadece soruyorum Feyza Altun’a, değdi mi bu kişinin ipiyle kuyuya inmek? Sana bir kere cembe takan pusu kuran bu insan, ikincisini de yapmış ve bu iş çok ciddiye benziyor.Ne biliyorsun bir üçüncüsünü yapmayacağını …. Bu iki örneği niye birleştirdim; Feyza Altun sulu gözlü kötü niyetlilere çabuk kanıyor. Belki çok cabbar bir avukat gözüküyor, ama kanımca duygularını çok hızlı istismar ettiriyor örnekteki iki insanın yaptığı gibi…’

Deniz Akkaya’nın bu paylaşımını görmezden gelmeyen Avukat Feyza Altun’dan jet hızında yanıt geldi.

Kendisine açılan Cumhurbaşkanına Hakaretten davasını bu paylaşımla duyuran Feyza Altun, belgelerin yalnızca bir kısmını yayınlamıştı. Akkaya’nın belgelerinin tamamına ulaşıp yayınlaması tansiyon yükseltti.

Eski manken, kendisine yanıt veren Altun’a “Hayırdır, bu ne şiddet bu ne celal!” diyerek tepki gösterdi.

Altun’dan gelen “KVKK” yanıtı da oldukça dikkat çekti.

Feyza Altun’un yanıtını da gözardı etmeyen Akkaya, belgelerin tamamını paylaşmadığını öne sürdü.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx