Rosier’in yerine Fransa’dan transfer! Temaslar başladı

Beşiktaş’ta seçim heyecanının sona ermesinin ardından gözler futbol takımına çevrilmiş durumda. Art arda alınan kötü sonuçlar ve son Fenerbahçe yenilgisi bardağı taşıran son damla olmuştu. Yeni yönetim de gelir gelmez radikal bir karar aldı, 5 yıldız kadro dışı bırakıldı.

SAMET AYBABA SORUMLULUK ALDI

Beşiktaş’tan yapılan açıklamaya göre, Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba’nın hamlesiyle Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ile Jean Onana’nın performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzlukları nedeniyle kadro dışı bırakıldığını duyurdu.

KALİTELİ VE NET İSİMLER

Taraftar da özellikle devre arasında yapılacak takviyelere odaklandı. Yönetim de kadro dışı bıraktığı isimlerle yollarını ayırarak o isimlerin yerlerini kaliteli ve net isimlerle doldurmayı planlıyor. Bu doğrultuda çalışmalar devam ederken sağ bek için de hedef belirlendi.

ROTAYI FRANSA’YA ÇEVİRDİ

Derbi sonrasında Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan 5 isimden biri Valentin Rosier olmuştu. Siyah-Beyazlılar’da Fransız sağ bekin yerine düşünülen isim ortaya çıktı. Kartal’ın bu mevki için rotayı Fransa’ya çevirdiği belirlendi.

Bu ismin, Ligue 1 ekibi Nice’te oynayan Cezayirli futbolcu Youcef Atal olduğu öğrenildi. Siyah-Beyazlı yöneticilerin, Filistin’e destek mesajları paylaştıktan sonra kadro dışı bırakılan 27 yaşındaki sağ bekle ilgili temasta bulunduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx