OnePlus 12R’nin ilk yazılım güncellemesi geldi

OnePlus, OnePlus 12 ve 12R modellerini küresel pazarda yeni tanıttı. Şirket, OnePlus 12 modeli için ilk çıkışının ardından birkaç hafta içinde 6,5GB büyüklüğünde önemli bir güncelleme yayınladı. Şimdi de OnePlus, en yeni yarı amiral gemisi akıllı telefonu OnePlus 12R için ilk yazılım güncellemesini dağıtmaya başladı.

Bu güncelleme, Hindistan’da OxygenOS v14.0.0.307 (EX01) firmware sürümü ile 400MB boyutunda yayınlandı. Güncelleme, öncelikle kamera performansı, ağ stabilitesi ve enerji verimliliği gibi önemli alanlarda iyileştirmeler yaparak çeşitli hataları gidermeye odaklanıyor.

Güncelleme, sistem stabilitesi ve performansını artırıyor, pil tüketimini optimize ederek batarya ömrünü uzatıyor. Bluetooth bağlantılarının stabilitesini ve uyumluluğunu geliştiriyor, ağ stabilitesi ve uyumluluğunu iyileştiriyor. Ayrıca iç mekan fotoğrafçılığını ve genel kamera performansını ve stabilitesini, daha iyi bir fotoğrafçılık deneyimi sunmak üzere geliştiriyor.

OnePlus 12R’nin ilk yazılım güncellemesi geldi

OnePlus 12R, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile güçlendirilmiş, 12GB RAM’e ve 256GB depolama alanına kadar destek sunan performans odaklı bir akıllı telefon. Aşırı ısınmayı önlemek için bir soğutma sistemi içeriyor. Cihaz, kenarları hafifçe kavisli 6.78 inç OLED ekranı ile parlak ve sürükleyici bir deneyim sunuyor. 1.5K çözünürlük, 120Hz yenileme hızı, HDR sertifikaları ve Gorilla Glass Victus 2 koruması gibi özelliklere sahip.

Fotoğraf çekimi için, 50MP ana sensör, ultra geniş lens ve makro birim içeren üçlü kamera sistemi bulunuyor. Ön tarafta 16MP selfie kamerası yer alıyor. Telefon, 5,500mAh büyük bataryası ve 100W hızlı şarj özelliği ile desteklenirken, kutudan Android 14 ile çıkıyor. OnePlus 12R kullanıcıları, güncellemeyi ayarlar menüsünden manuel olarak kontrol edebilirler. Güncellemenin diğer bölgelere de kademeli olarak yayılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx