Xiaomi Mix Fold 4 sızıntıları merak uyandırıyor

Xiaomi, bu yıl içinde Çin’de piyasaya sürülecek iki yeni katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. İlk modelin, Xiaomi Mix Flip adı altında ve dikey katlanabilir bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Bu cihazın, Xiaomi 14 Ultra ile birlikte Şubat ayının sonuna doğru tanıtılması öngörülüyor. Yılın ikinci yarısında ise Xiaomi Mix Fold 4’ün tanıtılması planlanıyor. Xiaomi Mix Fold 4 hakkında şimdiden bazı detaylar ortaya çıktı. Cihazın kod adının “Ruyi” olduğu ve global ile Çin pazarı için model numaralarının sırasıyla 2405CPX3DG ve 2405CPX3DC olarak belirlendiği belirtiliyor. Cihazın dahili model numarasının ise “n8” olduğu ifade ediliyor.

Mix Fold 4’ün Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile geleceği ve HyperOS tabanlı Android 14 ile çalışacağı tahmin ediliyor. Model numaralarındaki “2405” rakamları, cihazın Mayıs ayında tanıtılacağına işaret ediyor olabilir.

Xiaomi Mix Fold 4 sızıntıları merak uyandırıyor

Mix Fold 4’ün iki yönlü uydu bağlantısı desteği sunacağı da gelen bilgiler arasında. Diğer özellikleri içinse daha fazla bilgiye sahip olmak adına yeni raporların beklenmesi gerekiyor.

Xiaomi Mix Flip ve Xiaomi 14 Ultra‘nın da Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini kullanacağı ve iki yönlü uydu iletişimini destekleyeceği öngörülüyor. Xiaomi’nin yaklaşan lansman etkinliğinde bu ürünlerin yanı sıra Pad 7 serisi tabletlerin de tanıtılması bekleniyor. Xiaomi’nin katlanabilir telefon alanındaki yenilikleri, sektördeki diğer cihazlara kıyasla nasıl bir yer edineceği merak konusu. Bu yeni modellerin, kullanıcı deneyimini katlanabilir ekran teknolojisiyle nasıl bir adım öteye taşıyacağı da büyük bir merakla bekleniyor. Xiaomi’nin bu yeni ürünlerle pazardaki konumunu nasıl güçlendireceği ve teknoloji dünyasına ne gibi yenilikler getireceği, önümüzdeki dönemde daha net bir şekilde ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx